Tavaszi góleső a BTC háza táján

Címkék: btc

2013.04.15. 08:01

A BTC futballistái kitettek magukért a hétvégén.

A Bozsik program résztvevői az U7,U9,U11 csapataink Felcsúton vendégeskedtek a szülök segítségével.
Minden korosztályban volt kiemelt bicskei gyermek.
Az U7 Glück Botond,az U9 Tóth József Dávid,az U11 Demeter Henrik remek teljesítményével lett teljes.
U13 csapatunk Mány ellen 12-2 arányban diadalmaskodott, góljainkat Kovács Andor 3,Budai 2,Milák
2,Huszárovics 2,Karkó,Nemes és Jakab osztották. .

Vál ellen is remekeltek és 6-0(2-0) arányban diadalmaskodtak.Góljainkat ezen a találkozón Milák
2,Buda,Huszárovics,Jakab és Glaszter szerezték.

U16 Velencén vendégeskedett,ahol mindenki pontosan megjelent kivéve a kijelölt játékvezetőt,aki csupán 70 percet késett. A találkozó végül döntetlenül zárult, hiszen a két hazai gólra két bicskei válasz érkezett Németh Márk és Peinlich Dávid részéről.
A hölgyek legnagyobb ellenfele a kapufa volt a szombati játéknapon,hiszen 4 alkalommal mentette meg a ladányi kaput a góltól.
BTC-Nádasdladány 1-3, gólunkat Nagy Rita szerezte.
U19 csapatunk Iváncsa ellen lépett pályára a remekül előkészített játéktérre.
Földes Gábor csapata 3-1(1-1) arányban diadalmaskodott az ellenfél felett.
Góljainkat a visszatérő Sólyom Tamás,Bencze Márk és Mikó Sebastian szerezték.
Felnőtt csapatunk mintegy 220 néző előtt küzdött meg a
dobogóra szintén aspiráló Iváncsa ellen.
Az első játékrészben kiegyenlített játék folyt a két tizenhatos között.
A 22.-k percben Simon László közeli löbbölését bravúrral védte a vendégek portása,ám a kipattanóra Simon rástartolt és a kapuba helyezett.
A 31.-k percben Molnár kapott sárga lapos figyelmeztetést.
A második játékrészben már bicskei mezőnyfölény domborodott ki.
A 76.-k percben Balogh gurított középre,ahol Megyesi
érkezett és mintegy 15 méterről az iváncsai kapuba helyezte
a találkozót eldöntő találatot.
BTC-Iváncsa 2-0(1-0).
Örömmel számolhatunk be utánpótlásunk látványos fejlődéséről hiszen az U12 válogatott keretbe Karkó és Huszárovics mellett Milák Károly is meghívást kapott.U16 válogatottjainkra pedig hosszú távon számít a
kapitány,Peinlich,Márton ,Kihári és Fehér alapemberek lettek a keretben.