"Nehéz szülés" Csabdin

Címkék: btc

2012.08.05. 21:42

Rossz pályán gyenge ellenféllel szemben gyenge játékkal, de nyert csapatunk 3-1 (2-1) arányban Csabdin a Magyar Kupa mérkőzésen. Nehezen indult már az elsö percben Magony góljával vezetett az ellenfél csapatunk nagyon álmossan játszott ziccereket rontott,illetve Zabos Csabát az ellenfél kapusát tettük naggyá. A félidő közepén végre megtört a jég Gulyás gurított a hálóba majd "Mena" Megyesi László lőtt 25 méterről egy szabadrúgást a hazai kapuba. A fordulás után a kispadon a vezetőedző és a szakosztályvezető is csak az idő múlásának tudott örülni egészen a 83. percig, amikor Jelinek a kifutó kapus felett kisodródva majdnem az oldalvonal mellől a hálóba emelt -  kialakítva a végeredményt. Erdész Ferenc és Márton Imre közös nevezőre került a mérkőzést követően: Munka Munka Munka...