Bicskei TC- Szári VSE 1:1

Címkék: btc

2013.04.24. 23:59

U16 csapatunk Ercsibe látogatott és Fehér János mesterhármasával illetve Németh Márk góljaival már 4-1
arányban is vezettek azonban a hazai csapat egyenlíteni tudott és a találkozó hajrájában a győztes találatot is megszerezte: Ercsi-BTC 5-4(1-3).
U19 csapatunk a megyei bajnokság második legjobb utánpótlás csapatát fogadta Szár csapatának személyében.
A pályán a kiegyenlített küzdelemben végül a vendégek 3-1 arányban diadalmaskodtak csapatunk felett.Gólszerzőnk Mikó Sebastian volt.
A krónikához tartozik ,hogy Máté Kristofer tizenegyesből sem tudta bevenni a vendégkaput.
Sajnos Molnár Norbert igen súlyos vállsérülést szenvedett a találkozón több hétre kidőlt a csapatból, nehezítve Földes mester helyzetét.
Mielőbbi gyógyulást Norbi!
Fél hatkor a BTC Kerecsendi úti sporttelepén Szücs László sípjelére mintegy 600 néző előtt megkezdődött a
szomszédvárak csatája.
Fantasztikus hangulatban a szurkolók által tüzelve felváltva forogtak veszélyben a kapuk.
A kapusok egymást felülmúlva mutattak be bravúrokat, hiszen szári kapus Szabó Dani, a bicskei Miklós Balázs - vagyis a Mi Balunk - védett ziccerben, elhárítva a csapata feje feletti gólveszélyt.
A szünetig meddő bicskei mezőnyfölény alakult ki.
A második félidőben aztán Radics 4 méterről a kapu fölé fejelt az 57. percben,majd egy perc múlva az általa eladott labdát helyezte a bicskei kapu mellé Haász.
A 66 perc eseménye,egy előrevágott labdára rajtolt Haász, megszerezte azt Gulyásék díszkísérete mellett és 15
méterről kapura lőtt, a labda a bravúros kapusmozdulatot megtévő Miklós Balázson felperdülve csorgott a hazai kapuba.

Ezután a kapuk felváltva forogtak veszélyben.
Mindkét edző cserélt, de amíg Erdész mester a csatársort erősítette addig Lacza Albert inkább az eredmény tartására törekedett.
A 87. percben azonban Jelinek által kiverekedett labda beívelése után az egyik szári védő kezén csattant a labda és a bíró a tizenegyes pontra mutatott.
A büntető elvégzését hosszas vita előzte meg, mert a vendégek reklamálása miatt mintegy 2 percig állt a játék.
Megyesi azonban gólra váltotta a lehetőséget.
Az eredmény a hátralevő idő alatt már nem változott.
BTC-Szár 1-1(0-0).
A találkozó után babgulyás partin beszélték meg a két klub ifi és felnőtt játékosai valamint sportvezetői a találkozó