Ismét jelentős eseménydús napokon vannak túl a BTC labdarúgói. Az U7,U9,U11 korosztályok a Bozsik-program keretében szerepeltek Felcsúton.
A szülök mellett Papinóth István és Csörgöl Ákos hozzájárult a jó szerepléshez,a gyermekeknek kis útravaló biztosításával.
Ismét lettek bicskei gyermekek a díjazottak között mégpedig az U7-ből Csizmadia Marcell,az U9-ből Moharos Leó,az U11-ből pedig Berta Bence teljesítménye lett elismerve.
U13 csapatunk Etyekre látogatott,és magabiztos győzelmet arattak fiaink. Etyek-BTC 1-4(0-1) góljainkon Kovács Andor és Milák Károly osztoztak testvériesen.
U16 csapatunk már nem volt ilyen szerencsés,mert Pusztaszabolcson szenvedtek 3-2(2-1) arányban vereséget.
Gólszerzőink Mészáros Imre és Peinlich Dávid voltak.
Dávidot a mérkőzés hajrájában kiállította a játékvezető.
BTC Angyalai-Dunafém-Maroshegy 2-4(1-3) Váradi Ágnes góljaira sajnos négy válasz érkezett,de a
mérkőzés egészét tekintve nem érdemeltek vereséget a BTC női focistái.
U19 csapatunk az ifibajnokság második helyén álló Polgárdi ellen lépett pályára.
Csendesen csordogáló félidő után meglepetésbombát robbantott Földes Gábor alakulata.
AZ 55. percben Bakos Tibor szerezte meg a vezetést a BTC csapatának.
A gól után mezőnyfölénybe kerültünk és a 65 percben Bajrami Arjanet bombázott mintegy 30 méterről a vendégkapu közepébe, majd fél percre rá Oláh András fejelt a tizenhatosról a hálóba kialakítva a végeredményt.
BTC-Polgárdi 3-0 (0-0).
Felnőtt alakulatunk 223 néző előtt lépett a Kerecsendi utcai aréna gyepszőnyegére Polgárdi ellen.
Meddő mezőnyfölényben teltek a percek és sajnos nyoma sem volt a hétközi forduló hangulatának sem a lelátón, sem a pályán.
A 36. percben Jelineket buktatta Végvári a kaputól 25 méterre. A labda mögé Megyesi állt és tanári mozdulattal
csavart a vendégek hálójába - megszerezve a vezetést a BTC csapatának: 1-0.
Az első félidőben több említésre való nem volt.
Meleg perceket élt át azonban a második játékrész elején csapatunk, mert sorrendben Petruska, Erős és Hart hagyott ki ordító helyzetet.
Végjáték a bicskei sporttelepen pedig a hazai csapatnak kedvezett.
A 85.percben Molnár lövése után emelkedtek az égbe a karok és sziklatömbnyi kövek gördültek le a szívekről: 2-0.

A 86. percben Pozsgai rontotta el a Földes által lekészített labdát.
A 87.percben Földes úgy gondolta inkább befejezi egyénileg a bicskei akciót és 10 méterről okosan helyezett a vetődő kapus mellett a vendégkapuba.
A végén az eredmény már nem változott. BTC -Polgárdi 3-0(1-0)
Szeretném a tisztelt teniszbarátok figyelmébe ajánlani a sporttelepen ismét üzemelő teniszpályáinkat.
Bérletek egész évre válthatóak és amennyiben igényli városunk sportszerető közössége a teniszoktatás is