Most ennek elébe mentek a lányok, hisz egy 8-2 állást produkáltak a mérkőzés első negyedórájában. Kétség nem fért a győzelemhez, a 2 pont megszerzéséhez.

Az első félidő második részében is tartottuk az eredményt, sőt 8 gólos vezetéssel mehettünk szünetre, 19-11. A második félidőre is megmaradt a lendület, és ellentmondást nem tűrően kézben tartottuk a meccset. Korrekt bírói ténykedés mellett, bátran, kevés hibával játszottunk. A heteseket, emberelőnyöket majdnem 100%-ban használtuk ki.

Mindenki játék lehetőséget kapott, és mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez. A végeredmény 39-25 lett. Ötletes, szép játékot láthattak azok, akik kilátogattak a mérkőzésre.

Gólszerzők: Őri E 8/2, Pordán A 8/4, Balogh K 7, Balogh A 6 , Klébert E 5/4, Mészáros B 4, Schreighart Á 2,
7 méteres: 11/10 ill. 8/2
2 perc: 10 ill. 10 perc