Ma délután a BTC női labdarúgó csapata Tác hölgykoszorúját fogadta.

A labdarúgó szakosztály által frissen előkészített (vállveregetés) remek játéktéren lányaink voltak az elején a kezdeményezőbbek. A 3. percben Harangi Anna szó szerint hálószaggató gólt szerzett. Ezután a vendégcsapat enyhe mezőnyfölénybe billent, melynek végén Nádler Kitti talált a bicskei kapuba a 11. percben. Sajnos gyorsan jött a "feketeleves" és a 15. percben Csörgö Eszter bombája is utat talált az egész meccsen fantasztikusan védő Leitgib Manuéla kapujába 1-2. A második félidő már kiegyensúlyozott mérkőzést hozott, a kapuk többször forogtak veszélyben mindkét oldalon. Senki nem unatkozott. A 49. percben Csörgö Eszter ismét a bicskei kapuba lőtt egy kiugrás után -  beállítva a végeredményt 3:1 Tác csapatának javára. Az eredményt csapatunk védelmi megingásai és a vendégek által precízen kihasznált helyzetek alakították megérdemelt győzelemmé. Lányaink egyenlegének javítására jövő héten Pálhalma ellen nyílik lehetőség. Hajrá Bicske!