Parádés hétvégén vagyunk túl a BTC történetében.Hölgycsapatunk kivételével valamennyi pályára
lépő csapatunk nyertesként hagyta el a játékteret. U16-os alakulatunk kezdte meg a menetelést szombat délelőtt
Felcsúton és Fehér János vezérletével és két góljával a szomszédvárak rangadóján megérdemelt sikert
arattunk. Felcsút-BTC1-2(0-0)
Délután hölgyeink az indiánnyár utolsó perceit is élvezhették,azonban ez nem eredményezett számunkra
eredményt, hiszen Nagy Rita góljára Tari Tímea kétszer is válaszolt, így BTC-Agárd 1-2(0-2).
U13-as korosztályunk Vértesacsán vendégszerepelt és Milák Károly Iván vezérletével nagyarányú sikert könyvelhettünk el. Vértesacsa-BTC 2-7 Góljainkat Milák Károly Iván 5, Németh
Béla Bence és Kovács Andor szerezték. Az U19 korosztály következett és a nagy erőket mozgósító csapatunk 3-2(1-1) arányban bizonyult jobbnak.Góljainkat Máté Ádám,Máté Krisztofer és Oláh András szerezte. Az ifi mérkőzés folyamán a klubház mögött rendezőink találtak egy beazonosíthatatlan talicskát és néhány raklapot a bozótosba rejtve. A két mérkőzés között köszöntötték Havai Viktor országos
bajnokunkat, aki 240kg-os országos csúccsal nyert Isaszegen fekvenyomásban. Havai Viktor a találkozót a helyszínen tekintette meg, jobbára a BTC B-közepet erősítve.15 órakor eljött az idő és a BTC-Velence rangadó. Sajnálatos esemény történt a 3 percben. Puhnyák János és Erki Norbert
ütközött fejjel a levegőben majd mindketten a talajon maradtak. A vendégek kapusa az eszméletét is
elvesztette. Szerencsére szakosztályunk kérésére a helyszínen tartózkodó Dr. Bourgla Ossamah orvos és Bálint Istvánné határozott és gyors elsősegélyének köszönhetően mindkét sérült játékost ellátták. Perceken belül a létesítmény területére érkezett a Bicskei Mentőállomás rohamkocsija. Mindketten súlyos erős vérzéssel
járó fejsérülést, agyrázkódást szenvedtek. Mindkettőjüknek mielőbbi gyógyulást kíván a BTC!

A félidőre ez a sajnálatos esemény rányomta a bélyegét, azonban csapatunk ébredt a sokkból és a 38. valamint a 41. percben Oláh Kálmán és Megyesi László is gólt szerzett. A 47. percben Fésűnek még volt ereje szépíteni 2-1 Bicske javára. Az 53. percben Pál István lépett rosszul és súlyos térdsérülést szenvedett. Ugyanebben a
percben Megyesi újabb hazai gólt szerzett: 3-1 a javunkra! Helyzetek futószalagon Molnár, Megyesi, Oláh kereste a kaput hiába.

A 62. percben aztán minden eldőlt. Oláh már ekkor nem kegyelmezett 4-1 arányban vezettünk. A 68. percben
Vörös Zoltán maradt a földön:bokájára rúgást kapott le kellett cserélni. A 73. percben Fésű lekönyökölte Németh
Zsoltot, aki agyrázkódást szenvedett. A 74. percben Pozsgai Mihály mattolta a vendég védelmet 5-1 a BTC javára.
A találkozó hátralévő idejében játékosaink kiakarták szolgálni a közönséget és szebbnél szebb akciókat vezettek, de az eredmény már nem változott. A lelátón az utolsó percben
felharsant a "Szép volt Fiúk!" és zúgott a vastaps. Csapatunknak ezt a formát kellene idegenben is