Felemás hétvégén vagyunk túl. U16 csapatunk gólszépségversenyt rendezett Vértesacsa ellen.BTC-Vértesacsa11-0(5-0)Fehér 3,Jakab 2,Németh B 2,Máté 2,Jónás és Koós szaporították a bicskei gólok számát.a
szebbik nem csapata sajnos Mór ellen vereséget szenvedett a szomorkás őszi időben.BTC-Mór1-2(0-1) gólunkat Váradi szerezte.A sérülésektől tizedelt U19-es csapatunk szükség edzői párossal szerepelt a DUNAFÉM-Maroshegy otthonában.Sándor József és Márton Imre által irányított alakulat kezét Fortuna is elengedte.Nagyon mozgalmas és izgalmas találkozón végül 4-2(3-2) arányú vereséget szenvedtek.Góljainkat Mikó és Máté szerezték.Első csapatunk élvonalbeli játékvezetői hármas által dirigált találkozón lépett ezután a remek létesítmény kiváló talajú játékterére.Kovács J.Z,Becséri G,Dinnyei N által vezetett meccsen a BTC-t Erdész Ferenc az alábbi összeállításban játszatta Miklós-Németh(Moravecz 73'),Gulyás, Máté,Vincze-Lengyel,Erki,Megyesi,Pozsgai-Molnár(Vörös12'),Oláh(Bodor81') .12. perc Molnár megsérül.19 percben Oláh Kálmánt buktatta Dudás a büntetőterületen belül.

Tizenegyes!

Megyesi a jobb sarokba helyez 1-0 a BTC javára. 23. percben Pálinkás 3
méterről lő a bicskei kapura - Miklós Balázs óriási bravúrral véd. 33. percben jobb oldalról élesen beadott Megyesi:
szögletre Gulyás érkezett és 6 méterről a kapu közepébe fejelt 2-0.Ezután csapatunk és a hazai kapus Sabo percei következtek,de az eredmény a félidőben már nem változott.Sajnos a második játékrész a szokott koreográfia szerint alakult hiszen a 48 percben kapu előtti kavarodás után Trampler szépített.Nagy nyomás nehezedett a bicskei kapura és sajnos az 57. percben védelmi kihagyásunkat Pálinkás használta ki 2-2.Ritmus váltott csapatunk és szinte futószalagon szállították a bicskei helyzeteket a fiúk.a 62' perc eseménye egy korszerű négyérintős akció volt ahol Megyesi beadására Oláh érkezett és 12 méterről kapásból
bombázott a hazai kapu bal sarkába 3-2 a BTC javára.Pozsgai,Erki,Oláh,Vörös hibázott ziccerben.A 69.
percben Megyesi jobbról ívelte be a sarokrúgást Gelencsér mindenkit megelőzve a saját kapujába fejelte a labdát a dermedt Sabo mellett.4-2 a BTC javára.Változatos küzdelem és nagy iram jellemezte a mérkőzést végig.A hajrában a 88. percben Gulyás elkésett és Benczét buktatta a tizenhatoson belül.Tizenegyes! Dudás állt a labda mögé,de balra tartó lövését Miklós Balázs fantasztikus bravúrral védte.Csapatunk ezzel a győzelemmel fellépett a dobogó harmadik fokára.Jövő héten a jelenlegi második Sárosd látogat Bicskére.Kérem