Az igazi Bicskei Napok a futballpályán

Címkék: btc

2013.05.12. 22:56

Örömmel számolhatok be kék-sárga színekben parádézó labdarúgóink sikereiről.
U13 csapatunk Lovasberényben vendégszerepelt és csodálatos eredményt ért el. Ágoston László játékosai betartva minden edzői intelmet simán nyertek.
Lovasberény-BTC 1-21 (0-7).
Góljainkat: Milák Károly 5, Jakab Dániel 3, Fekete Zsolt 3, Gaszler Péter 3, Karkó Péter 2, Huszárovics Márk, Budai
Árpád, Nemes Dávid, Bognár Márk szerezték.
U16 csapat Pázmándra látogatott szombat délelőtt.
Klopfer Endre tanítványainak tetszett a pénteki U13 -as siker, mert Fehér János vezérletével a győzelem nem forgott
egy percig sem veszélyben.
Pázmánd-BTC4-5(1-3)
Gólok: Fehér János 2, Koós Bálint, Kihári Ferenc, Németh Márk.
Sajnos a piros átok ismét lesújtott,ezúttal Kihári Ferenc lett kiállítva.
U19 alakulatunk vasárnap a frissen nyírt gyepre lépve folytatta a jó szereplést.
Földes Gábor csapata akár focisulit is tarthatott volna,annyi kidolgozott helyzet maradt ki.
BTC-Gárdony 3-0(2-0).
Góljainkat Oláh András, Bakos Tibor és Mikó Sebastian szerezték.
Délután ötkor mintegy 350 fős szurkolósereg előtt léptek pályára a felnőtt csapatok.
A 6' percben Molnár indította Pozsgait, aki az alapvonalról átlőtte a labdát a hosszú oldalra és az érkező Földes 10
méterről a levegőben úszva jobbal a kapuba bombázott. 1-0.
22' percben Pozsgai lépett ki a tétova gárdonyi védők között, majd egy csellel leültette Viniczait és önzetlenül Földes
elé játszott, aki pár lépésről az üres kapuba lőtt 2-0.
25' percben Godra a kapufát találta el egy határozatlan beadás nyomán.
27'percben Miklós és Gulyás tétovázott Eötvös ott termett,de perdítése a kapufáról perdült a vonalon túlra.
30' perc: Földes a felső lécet találta el.
35' perc Viniczai bravúr Molnár lövése után.
50' perc: büntető melyet Megyesi higgadtan értékesít 3-0.
56'perc: Vincze hibázott a tizenhatosunk előtt Szalai a labdát elsodorja,majd a kapus felett a hálóba emel 3-1.
67' perc: újabb védelmi megingás Király gurít középre és az érkező Szalai hét méterről a kapuba lő a vetődő Miklós
mellett.3-2.
70' percben Gulyás egy gárdonyi akciót megakaszt a labda Szabó Balázs elé perdül, aki Molnárt ugratta ki a
felezővonal közelében. Molnár pedig higgadtan a kilépő Viniczai mellett a hálóba helyez 4-2.
78' perc: Molnár elé kerül a labda egy bicskei helyzet után - Szabó Balázshoz továbbít, aki Megyesit hozza játékba,
"Mena" pedig két lövőcselt bemutatva szemtelen gólt szerez 12 méterről: 5-2.
79' perc hozza a találkozó talán legszebb jelenetét.Egy a vendégkapu elé szálló beadást Molnár a tizenhatos vonaláról ollóz a vendégkapura, azonban Viniczai nagy bravúrral hárít.
80'percben azonban már nem hibázik Molnár és megszerezte csapatunk újabb gólját: 6-2.
A mai napon remek időben jó pályán hálás közönség előtt és emeljem ki KIVÁLÓ JÁTÉKVEZETÉS mellett igazi élményt nyújtott Erdész Ferenc csapata.A közönséget kiszolgálva kellemes délutáni programot szereztek a játékosaink.
Szerdán Mezőfalvára látogatunk,és próbáljuk átmenteni a remek formánkat.
Szeretném megragadni az alkalmat,hogy minden bicskei sportbarát nevében köszöntsem a BL győztes győri kézilabdás hölgyeket ,illetve a friss magyar bajnok győri labdarúgókat.