A terem borzasztó kicsi, ez azonban most nem zavarta meg a lányok játékát. Nagyon jól kezdődött a mérkőzés, egyenletes teljesítményt nyújtott a csapat. Védekezésünk eredményes volt, abból pedig egy fegyelmezett támadójátékkal voltunk eredményesek. A csoda a második félidő 23. percéig tartott (25-22) ide. Ennél az állásnál a bírók úgy döntöttek, hogy csapatunk nem nyerhet, és ebbéli szándékukat érvényesítették is. Hibát hibára halmozva vezeték a mérkőzést, felhozva ezzel az ellenfelet. A játékvezetői magatartás az egész mérkőzés alatt igen megkérdőjelezhető volt. Ennek köszönhetően a mérkőzést döntetlenre sikerült kihozni. (26-26).

Gólszerzők: Schreighart Á. (6), Pordán A. (6), Balogh K (5), Balogh A ( 4 ), Lődi D (3), Juhász K (2)