Talán emiatt elég döcögősen indult a gólgyártás, sok-sok technikai hibával játszottunk. A találkozó kimenetele egyértelmű volt, hisz végig mi irányítottuk a mérkőzést. Az első félidő nagyon gólszegényre sikeredett 12-4 volt az eredmény.

A második játékrész már több találatot hozott. Az ellenfél védekezésével szemben a 2 beállós játékot is játszottuk, ami elég jól ment, csupán a befejezés körül adódtak gondok. A kapus teljesítmény is dicséretet érdemel, ha csak például a 7 méteresek védését nézzük. A lányok fegyelmezetten játszottak, ennek bizonyítéka, hogy egy darab 2 percet sem kaptunk. Végül is magabiztosan vettük az akadályt, a végeredmény 27-16 lett.

Gólszerzők: , Lődi D. 7/3, Mészáros B. 4/1,  Balogh A. 4, Balogh K. 4, Klébert E. 3/1,