Operátori álláslehetőség Bicskén megváltozott munkaképességű munkavállalók részére
(rész- vagy teljes munkaidőben)

Amihez szükségünk van képességeire:

■ Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok elvégzése a műveleti utasítások szerint
■ Tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:

■ Munkaképesség-csökkenés mértékéről szóló országos orvosszakértői szakvélemény
■ Éleslátás (szemüveg nem akadály)
■ Könnyű fizikai munkára való képesség
■ Legalább általános iskolai végzettség
■ Többműszakos munkarend vállalása
■ Alapfokú számítógépkezelői ismeret
■ Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, pontosság
■ Monotónia tűrés
■ Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
Amit ajánlunk:

■ Versenyképe jövedelem
■ Emelt összegű bejárás támogatás, vagy albérleti támogatás;
■ Kiemelt összegű minőségprémium;
■ Étkezési hozzájárulás;
■ Próbaidő utáni cafetéria juttatás;
■ Vállalati kultúra részét képező színes programok;
■ A piaci átlag feletti, széles körű juttatási csomag;
■ Színvonalas munkahelyi környezet;
■ Egy nemzetközi vállalat biztos háttere.

Munkavégzés helye: Bicske (a bejárás egyénileg történik, a piaci átlag feletti munkáltatói támogatással)
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el nekünk önéletrajzát, valamint a munkaképesség-csökkenésének mértékéről szóló országos orvosszakértői szakvélemény másolatát e-mailben a job&vincotech.com e-mail címre, vagy postai úton.
Az Ön által elküldött dokumentumokat az adatvédelmi törvény előírása szerint kezeljük, a harmadik fél részére nem adjuk át.

Operátori álláslehetőség Bicskén

Feladatok:
■Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok elvégézése a műveleti utasítások szerint
■Tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:
■Legalább általános iskolai végzettség
■3 műszakos, illetve folyamatos munkarend vállalása
■Alapfokú számítógépkezelői ismeret
■Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, pontosság
■Nagyfokú munkabírás, monotónia tűrés
■Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előny:
■Szakmunkás végzettség vagy érettségi/technikum
■Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát az alábbi címre: job@vincotech.com, vagy adja le recepciónkon, Bicskén, a Kossuth Lajos utca 59-es szám alatt!

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása